Czas na magnetycznie przyciągające pamiątki! Urzekające minimalistycznym wzornictwem i ozdobione nowymi zdjęciami magnesy chętnie przypną się do Twojej lodówki.

Najwyższa jakość wykonania ucieszy oko, a możliwość spersonalizowania (np. hotel może zamówić je z własnym zdjęciem) nada im funkcję nowoczesnego gadżetu lub przywołującej miłe chwile pamiątki. Uwaga: generowane pole magnetyczne w połączeniu z pięknymi zdjęciami może spowodować trudności w oderwaniu wzroku.

Magnesy są 4 warstwowe (jak dobry tort), grube (jak zebrane dzieła Lenina), trwałe (jak bukszpan) i eleganckie (jak smoking). Mimo ogromnego szacunku dla wysiłku rąk ludu Chińskiej Republiki Ludowej, wyprodukowaliśmy je w Polsce, stosując druk offsetowy najwyższej jakości i pakując każdą sztukę w folię zabezpieczającą. Dzięki temu uzyskaliśmy minimalistyczny i długo służący gadżet, będący świetną pamiątką.

Wzorów mamy tak dużo i zmieniają się tak często, że nie sposób tu wszystko pokazać. Jeśli prowadzisz punkt z pamiątkami (sklepik, stragan itd..) lub po prostu interesują Cię magnesy z danego miejsca, odezwij się a my pokażemy Ci co obecnie mamy w ofercie lub zaprojektujemy magnesy specjalnie pod Twoje preferencje.

Informacje i zamówienia:
michal@chilmon.pl
aneta@chilmon.pl